Dekoratif Saksı

Dekoratif Saksı – kokusuz küllük imalatımızdan sonra tasarladığımız bir üründür.

Yonca kalıp firması olarak Carmen markamız altında yeni bir ürün daha sunuyoruz. Dekoratif Saksı.

Dekoratif saksı fikri nasıl oluştu?

Dekoratif saksı fikri nasıl oluştu?Genel olarak hediyelerimiz çiçek şeklinde oluyor. Yani Aklınıza her zaman en güzel hediyeyi almak ve yollamak geliyordur. Ancak bir türlü istediğiniz gibi bir hediye bulamadığınız oldumu.ya da Güzel bir hediye almak istediğinizde paranızın yetişmediği ya da kartınızın limitinin yetmediği oldu mu?

İşte böyle bir günde bir işyerinde güzel bir hediyeyi alamayan bir müşterinin halinden esinlenerek  uygun fiyatlı,şık tasarımlıherkesin seveceği,beğenerek saklayacağı hediye olarak alanın da mutlu olacağı bir ürün tasarlamak istedik. ortaya Dekoratif saksı fikri çıktı. Evet şık bir dekoratif saksı,herkesin severek kullanabileceği dekoratif saksı,herkeseye uygun dekoratif saksı fikri böylece oluştu. 

DEKORATİF SAKSI HEDİYELİK EŞYAMIDIR?

Carmen Dekoratif Saksı hem bir süz eşyasıdır hem de hediyelik eşyadır. Her evde Dekoratif saksı bulunmalıdır. Carmen Dekoratif saksılar şık tasarımı ve göz alıcı güzellikleri ile evinizde ve işyerinizde bulunduğu yere renk katar. Carmen Dekoratif saksılar çeşit çeşit renklerde çiçekleri ile kalıcı bir güzellik sağlar. 

CARMEN Dekoratif saksılar değişik renklerde özel kadife kaplama ile kaplanmışolup adeta bir çiçek bahçesini masanıza ya da duvarınıza getirmektedir.

Hediye olarak aldığınızda ya da hediye edildiğinde yıllarca kalıcı olacağından unutmayacağınız ya da unutulmayacağınız anlamına gelir.

CARMEN DEKORATİF SAKSI FİYATI NE KADARDIR?

CARMEN Dekoratif saksı bir anneyi mutlu etmek için bir küçük yavrunun harçlıklarından artırarak alabileceği kadar ekonomik,

CARMEN Dekoratif saksı Yüksek gelir diliminde olan insanların severek ve beğenerek kaliteyi ucuz alabileceği kadar cazip ve güzeldir.

Carmen Dekoratif saksı hem bay hem bayan için hediye edilebilecek kadar kullanışlı,Hediye olarak alanı mutlu edecek kadar da güzeldir.

Bizi takip etmeye devam edin. Toptan ve perakende fiyatlar için lütfen iletişime geçin. CARMEN Dekoratif saksı siparişlerinizi lütfen cep telefonu ile veriniz.

CARMEN Dekoratif saksıFiyat almak için e postalarımıza zaman zaman göz gezdiremediğimiz olmaktadır. o nedenle lütfen telefon ile ilrtişime geçiniz.

Carmen Takı kutularımızı buraya tıklayarak inceleyin.

Takı kutusu sayfamızı incelemediyseniz çok şey kabediyorsunuz. Buradan dekoratif takı kutularımızı inceleyiniz

no images were found