Takı kutuları

Takı kutuları  

Kadifesiz Takı kutusu ve Kadifeli Takı Kutusu olarak Carmen Marka Takı kutularımızı 2 ye ayırdık.

TAKI KUTUSU sayfamızda Carmen Takı kutuları hakkında Detaylı bilgi vermiştik. Detaylar için TAKI KUTUSU sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. (TIKLA ZİYARET ET )

KADİFESİZ TAKI KUTULARIMIZ – CARMEN KADİFESİZ TAKI KUTUSU

 

Sıkı durun Carmen Takı kutuları geliyor.

Carmen marka Takı kutusu projemizi uzun ve titiz çalışmalar sonunda yaklaşık olarak 2 yıl üzerinde çalıştıktan sonra hayata geçirdik. 

Takı kutularımız Proje aşamasından bu güne kadar defalarca incelendi tasarlandı ve takı kutularımız en ergonomik, en kullanışlı hale dönüştürüldükten sonra yapım aşamasına gelindi ve imalatımız başladı. İmalata başlamadan evvel Carmen marka Takı kutularının Faydalı model belgesi de alınarak Ürün tescilini de ayrıca Carmen markasına ekledik.

Carmen Takı kutuları Beğeniye sunuldu?

Carmen Bayan takı kutuları imalattan satışa geçme aşamasında beğeniye sunuldu. Yaklaşık olarak 100 ayrı hanıma yine her birisi 100 farklı yaş grubu,farklı gelir ve hayat standartlarına sahip olan 100 hanıma İzmir il ve ilçelerinde Carmen Takı kutusunun Kadifesiz hali ile fikir ve görüşleri soruldu.

Carmen Takı kutuları Beğeniye sunuldu ve sonuç ne oldu?

Ve 100 hanımdan kesinlikle 95 tanesi kusursuz buldu. Carmen takı kutusunu beğenisine sunduğumuz hanımların tamamı evet ben bu ürünü alırım kullanırım dedi. 95 tanesi fiyat belirtmeden alırım dedi. 5 hanım Makul bir fiyat olursa alır kullanırım dedi. Böylece aslında %95 gibi görünen Carmen takı kutularının beğenisinin aslında %100 olduğunu da belgelemiş olduk.

Carmen Takı kutularının fiyatı ne olmalı?

Bu defada aklımıza fiyatı takıldı. %100 beğeni alan bu ürünümüzü yani Takı kutularını ; Carmen Takı kutularını kaç liraya satmalıyız diye düşündük. Bunu da kendi kafamıza göre belirlemek istemedik. Çünkü Carmen Takı kutularını 7 den 77 ye her yaş grubundaki bayanlara sunduğumuz için Carmen takı kutularının da fiyatını yine hanımlarımız belirlesin istedik. 

Carmen Takı kutularının fiyatına ne kadar değer biçildi?

Bu defada aklımıza fiyatı takıldı. %100 beğeni alan bu ürünümüzü yani Takı kutularını ; Carmen Takı kutularını kaç liraya satmalıyız diye düşündük. Bunu da kendi kafamıza göre belirlemek istemedik. Çünkü Carmen Takı kutularını 7 den 77 ye her yaş grubundaki bayanlara sunduğumuz için Carmen takı kutularının da fiyatını yine hanımlarımız belirlesin istedik.  demiştik. Bu nedenle yine 100 farklı yaş grubu ve farklı gelir düseyine sahip,Farklı hayat standartlarına sahip hanıma ürünümüzü gösterdik. Hem de daha kadife kaplaması yapılmamış halde iken. 

Sıkı durun Ürünümüz o kadar çok beğeildi ki 30 tl den 110 tl ye kadar Carmen kadifesiz Takı ürünlerini Ben alırım ve kullanırım diyen 100 hanım oldu. bura da da %100 beğeni aldık.

Carmen Bayan Takı kutuları daha güzel olabilirmi?

Biz yonca kalıp firması olarak Ürettiğimiz bütün ürünlerin en iyihalini en güzel ve kullanışlı halini sunmayı prensip edindik. Yine kendi markamız olan Carmen markası ile ürettiğimiz Özel ürünlerimizden Carmen Bayan Takı kutularının üzerinde yaklaşık olark 3ay daha çalıştık ve ürünlerimizi yani Carmen Takı kutuları‘nı daha da güzelleştirelim istedik. Bu nedenle de Takı kutularımıza Kadife Giydirmeyi düşündük. Uyguladık. Son olarak Kadife Giydirilmiş Carmen Takı kutularının Bayanların Ruhunu kadife gibi sararak muhteşem bir görüntü  ve kullanışlılık sağladığını tescilledik.

Carmen Takı kutularının fiyatı Toptan ve Perakende de Ne kadar olacak?

Takı kutuları denilince artık akla ilk gelen isim ve marka Carmen olacak. Yani Takı kutusu ya da Takı kutuları denildğinde ilk akla gelen isim Carmen Takı kutusu ya da Carmen Takı kutuları gelecek. Biz yaparsak en iyisini en ekonomik Fiyata yaparız.

Şimdi merak edilen konuya gelelim.Carmen takı kutularının toptan ve perakende fiyatları nedir?

Kadifesiz Takı kutusu modellerimizi Yani Carmen Kadifesiz Takım kutularını satın almak istediğinizde şimdilik fiyatını iletişim bölümümüzden telefon ile öğreniniz. Yakında Açacağımız E ticaret sitemizde herşey belli olacak. 

Hedefimiz Aracısız direk imalattan halka sunum olacağı için fiyatımız son derece uygun olacak.

Carmen Kadifesiz takı kutularının toptan ve perakende fiyatları nedir?

Kadifesiz Takı kutusu modellerimizi Yani Carmen Kadifesiz Takım kutularını satın almak istediğinizde şimdilik fiyatını iletişim bölümümüzden telefon ile öğreniniz. Yakında Açacağımız E ticaret sitemizde herşey belli olacak.

 Carmen Kadifeli takı kutularının toptan ve perakende fiyatları nedir?

Carmen Kadifeli Takım kutularını satın almak istediğinizde şimdilik fiyatını iletişim bölümümüzden telefon ile öğreniniz.

Hedefimiz Aracısız direk imalattan halka sunum olacağı için fiyatımız son derece uygun olacak. Bizi takip edin.

Yonca kalıp Tic.Ltd.

(Carmen)

Not : e postalara bakamaya biliriz lütfen Telefon ile bilgi alınız.